• Rodania

   Kompānija Rodania tika dibināta 1930.gadā nelielā Šveices pilsētiņā Grenhenē. Tikai dažus gadus pēc dibināšanas un pateicoties veiksmīgam darbam Rodania pārstāvniecība atvērās daudzās citu valstu lielajās pilsētās. Šodien Rodania pulksteņi ir viens no vispopulārākajiem zīmoliem, kas ir izcils Šveices kvalitātes un precizitātes etalons.

   Pēc savām īpašībām Rodania pulksteņi pārspēj daudzus pazīstamus zīmolus. Rodania pulksteņi tiek komplektēti izmantojot vismodernākās ražošanas iekārtas un roku darbu. Tas palīdz kontrolēt kvalitātes un komplektēšanas līmeni katrā ražošanas posmā. Kompānijā Rodania strādā tikai profesionāļi ar lielu pieredzi šajā sfērā. Pulksteņi tiek komplektēti ar visizturīgākajām detaļām, kuru pamatā ir dārgmetāli, un ar jaunāko izstrādes tehnoloģiju pielietojumu. Šādi pulksteņi nekad nepievils, nenovirzīsies un neapstāsies. Visas ekspluatācijas laikā tie vienmēr rādīs precīzo laiku.

   Augsta komplektēšanas precizitāte un mūsdienīgi izturīgi materiāli nodrošina Rodania pulksteņiem to kvalitāti, kurai atbilst tikai luksusa klases pulksteņi. Tiem ir augsta mitruma izturība un triecienizturība. Pateicoties uzkrātai pieredzei un unikālajām tehnoloģijām Rodania pulksteņi rādīs precīzo laiku jebkādos laikapstākļos un ekstrēmās situācijās.

   Pulksteņu tirgū Rodania piedāvā plašas vīriešu un sieviešu rokas pulksteņu kolekcijas. Mehāniskie un kvarca modeļi: Cazius, Mothus, Themis, Altro, Celso, Jadis, Nelson, Evolution, Maura, Adelis, Salina un daudzi citi ir ļoti pieprasīti īstu Šveices pulksteņu cienītāju vidū. Būt Šveices pulksteņa nēsātājam ir modes un prestiža lieta. Šveices pulkstenis liecina par tā īpašnieka labo gaumi un augsto stāvokli sabiedrībā. Ja jūs augsti vērtējat savu laiku, tad Rodania pulkstenis ir labākā izvēle.