• LOUIS ERARD

      Pirmo reizi par Šveices kompāniju Louis Erard pasaule uzzināja nedaudz vairāk kā pirms astoņdesmit gadiem. Par tās dibinātāju kļuva Šveices pulksteņu meistaru ģimenes dinastijas mantinieks Luis Erards. Ir jāsaka, ka kompānijas vēsture ir piesātināta ar dažādiem notikumiem, tā vairākas reizes tika pārdota un šodien vairs nepieder saviem dibinātājiem. Taču šis fakts nekādā veidā neietekmēja produkcijas kvalitāti. Šodien, tāpat kā pirms vairāku gadu desmitiem, Louis Erard pulksteņi ir pieprasīti dažādu valstu patērētāju vidū.

      Arī Latvijā dotā Šveices zīmola aksesuāri sāk uzņemt apgriezienus. Šodien cilvēku pulks, kuri vēlas iegādāties tieši šī zīmola pulksteņus Rīgā, dienu no dienas kļūst arvien lielāks. Patērētājus tajos piesaista pilnīgi viss – līdz pat pašai smalkākai detaļai. Līdztekus augstākajai Šveices kvalitātei pulksteņi piesaista ar savām stingrām klasiskām formām un mūsdienīgu apdari. Pateicoties diezgan pieņemamai cenai, par pulksteņu Louis Erard īpašniekiem var kļūt katrs, kurš novērtē kvalitāti un izturību it visā.

      Louis Erard pulksteņi piestāvēs gandrīz jebkura stila apģērbam. Pulkstenis ir viens no neatņemamajiem mūsdienu cilvēka atribūtiem, Louis Erard pulksteņi ir spējīgi pasvītrot sava īpašnieka stila izjūtu, viņa uzticamību, statusu un pārliecību par sevi. Ja jūs vēlaties radīt tieši tādu iespaidu, bet tajā pašā laikā neesat gatavi šķirties no lielas naudas summas, tādā gadījumā jebkurš no Louis Erard modeļiem kļūs par jūsu piemērotāko palīgu. Mēs ar prieku piedāvājam jums vislabāko oriģinālo produkciju no šī pazīstamā uzticamo un izturīgo Šveices pulksteņu ražotāja.