• ALFEX

      Uz visiem Alfex pulksteņiem ir uzraksts „Swiss Made” – „izgatavots Šveicē” (ang.), pazīstams visā pasaulē un simbols gan tehniskai kvalitātei, gan augstam dizaina līmenim. Nekļūdīga stila izjūta, kas piemīt visai Alfex dizaineru komandai, pateicoties to ciešajai radošajai sadarbībai, veiksmīgi īstenojas Alfex pulksteņu kolekcijā. Nemitīgi mainīgais zīmols, kas saņem apbalvojumus par izstrādāto pulksteņu dizainu, sniedz pārliecību tiem, kuri, balstoties savā personīgajā stila izjūtā, nebaidās būt dažādi. Par labu Alfex kompānijas tradīciju kļuva starptautisku apbalvojumu saņemšana. Aiz katra Alfex pulksteņa stāv sarežģīts un ilgstošs process: no pirmo uzmetumu un paraugu veidošanas līdz smalkāko prototipa detaļu izstrādes un materiālu izvēles. Šāda pārdomāta pieeja – raksturīga Alfex dizaina iezīme. 1994.gadā kompānija Alfex radīja kolekciju Moments, kura tika prezentēta Bāzeles izstādē. Kolekcijai piemīt mūsdienīgs unikāls dizains, augsta Šveices kvalitāte un, neskatoties uz to, kolekcijai ir pieejama cena. Trīs gadus pēc kārtas (1996.-1998.) North-Rhine Westphalia centra dizaineri piešķīra apbalvojumu Red Sport kompānijai Alfex par kolekciju Moments.

      Alfex pulksteņu kolekcijas ir daudzveidīgas un piemērotas jebkuram gadījumam. Divas reizes gadā kompānija atjauno savas kolekcijas. Alfex pulksteņu pircēji ir jauni cilvēki, kuri seko līdzi visām izmaiņām modes tendencēs.

      Labākās idejas vienmēr atrod savu realizēšanās iespēju, pat tad, ja sāk savu ceļu vienīgi kā neskaidra ideja par kādu priekšmetu, kā abstraktas domas, tēli… Lai piešķirtu idejām formu, ir nepieciešams gribasspēks. Lai radītu mūsu pulksteņus, ir nepieciešama kvalitāte, skaidrība un precīzs aprēķins.