Jaunumi

FREDERIQUE CONSTANT E-strap: pārveidojiet jebkuru rokas pulksteni par viedpulksteni! FREDERIQUE CONSTANT E-strap: pārveidojiet jebkuru rokas pulksteni par viedpulksteni!

E-strap - tā ir siksniņa ar patentētu smart-slēdzi, kas der jebkuram analoga pulkstenim.

The World Branding Forum (Pasaules brendinga forums) atzīst Seiko par “Gada zīmolu”. The World Branding Forum (Pasaules brendinga forums) atzīst Seiko par “Gada zīmolu”.

24.septembrī Kensingtonas pilī Londonā svinīgās ceremonijas laikā Pasaules brendinga forums paziņoja par saviem apbalvojumiem 2015-2016. Kategorijā “Pulksteņi” atzinību guva Seiko, tas tika atzīts par “Gada zīmolu”.

Pirmais modelis SWISS HOROLOGICAL SMARTWATCH Pirmais modelis SWISS HOROLOGICAL SMARTWATCH

FREDERIQUE CONSTANT un ALPINA paziņoja, ka izlaiž pulksteni SWISS HOROLOGICAL SMARTWATCH ar MotionX® tehnoloģijas pielietošanu.

Jauns Šveices pulksteņu zīmols Baume & Mercier Jauns Šveices pulksteņu zīmols Baume & Mercier

LAIKS prezentē jaunu Šveices pulksteņu zīmolu Baume & Mercier

Pieckārtējais Australian Open turnīra čempions Novaks veido vēsturi. Pieckārtējais Australian Open turnīra čempions Novaks veido vēsturi.

Līdz ar viņa triumfu Australian Open turnīrā 1.februārī, Novaks Džokovičs sasniedza to, ko nevarēja neviens cits spēlētājs kopš tenisa atvērtās ēras sākuma. Tā bija viņa piektā uzvara „Grand Slam” turnīrā šajā gadā, šī uzvara paceļ viņu pāri daudzām citām tenisa leģendām, kuras uzvarēja šajā prestižajā un nozīmīgajā turnīrā četras reizes.

Kompānija Kompānija "Frederique Constant" prezentē Ineses Sastras k-dzi (Inés Sastre)

Kompānija "Frederique Constant" prezentē Ineses Sastras k-dzi (Inés Sastre) kā jaunu sūtni brenda labdarības programmām.

LAIKS ir kļuvis par Šveices pulksteņu kompānijas ORIS oficiālo pārstāvi. LAIKS ir kļuvis par Šveices pulksteņu kompānijas ORIS oficiālo pārstāvi.

LAIKS ar lepnumu prezentē! Jauns zīmols ORIS. LAIKS ir kļuvis par Šveices pulksteņu kompānijas ORIS oficiālo pārstāvi.

Louis Erard” – stilīgi pulksteņi lietišķiem cilvēkiem! Louis Erard” – stilīgi pulksteņi lietišķiem cilvēkiem!

LAIKS iepazīstina: viens no interesantajiem Šveices brendiem „LOUIS ERARD”.