Montegrappa, ISFOC2DO, Fortuna - Reliģiskā Pareizticīgā, Rakstāmspalva

€ 339.00     € 203,40

Pirkt

Apraksts

Atlaide 40% - 01.12.2018. – 28.02.2019.

 

 

Kolekcija „Domes” („Kupoli”) ir izlaista ekskluzīvas sērijas Fortuna Credo ietvaros, respektējošas pasaules reliģijas. Izsmalcināto rakstām piederumu izveidošanas procesā Montegrappa meistari iedvesmojas ar austrumu pareizticīgo arhitektūras pieminekļiem, kur vienu no galvenajām vietām aizņem kupols. Tam ir simboliskā nozīme, - tas ir vispirms debess tēlojums. Pareizticīgo arhitektūrai ir raksturīgi rotāt celtni ar dažiem kupoliem, kuri atgādina sīpolu un vainagoti ar krustiem. Sīpola forma sasaucās ar sveces liesmu, atgādinot par dievīgo gaismu.

Greznas „Domes” pildspalvas korpuss ir taisīts no vērtīgiem sveķiem melnā krāsā un rotāts ar tradicionāliem kupoliem, vainagojošiem lielo galvaspilsētu tempļus. Lieliskā kompozīcija uzsvērta ar kontrasta detaļām, pārklātām ar rozā zeltu, un lakonisko spīdošu zilo cirkoniju uz vāciņa.

Īpašais spalvu pildspalvas modeļa rotājums ir elegants serdenis, pārklāts ar rozā zeltu 18K un dekorēts ar gravējumu tradicionālā Montegrappa ģeometriskā raksta veidā.