Montegrappa, ISDURBRW, Ducale, Lodīšu pildspalva

€ 239.00     € 167,30

Pirkt

Apraksts

Atlaide 30% - 01.03.2019. – 31.05.2019. 

 

Pēc 80 gadiem kompānija Montegrappa atkārtoti pievēršas pazīstamajam Ducale vārdam, šoreiz viņš iedvesa dzīvību jaunajā kolekcijā, kas izceļas ar īpašu izsmalcinātību. Tintes pildspalva Ducale pirmo reizi laista klajā 1930-gados, tā iezīmēja „augstākās klases” rakstāmpiederumu izgatavošanas sākumu.

Nosaukums Ducale cēlies no itāļu Palazzo Ducale – slavena Dodžu pils, gotiskās arhitektūras šedevrs un viens no Venēcijas simboliem. Priekš Montegrappa, kuras ražošana notiek Bassano-del-Grappa – pilsētā, kas atrodas tikai 80 km attālumā no Venēcijas, ģeogrāfiskais tuvums šai apbrīnojamajai pilsētai un tās arhitektūras krāšņums kļuva par iedvesmas avotu jauna modeļa radīšanai.

Pildspalva Ducale ir salīdzinoši masīvs, bet tajā pašā laikā ideāli līdzsvarots rakstāmrīks, kuru ir pieņemts turēt rokās un kurš sagādās savam īpašniekam patiesu gandarījumu, ko var sniegt rakstīšana. Atbilstoši Montegrappa zīmola tradīcijai, pildspalvas saspraudi, kā vienmēr, vainago kompānijas radīta kustīga bumbiņa, kas ļauj viegli ielikt un izvilkt pildspalvu no kabatas.

Pildspalvas korpuss ir no brūna akrila sveķa ar rozā zelta apdari.