Montegrappa, ISDETBAC, Desiderio, Lodīšu pildspalva

€ 559.00     € 199,00

Pirkt

Apraksts

Speciālais piedāvājums – 01.03.2019. – 31.05.2019. 


Dodoties ceļojumā, lai pieskartos rakstnieka dvēselei, Montegrappa – senākais un viscienījamākais Itāļu rakstāmpiederumu ražotājs – ir noteicis trīs svarīgākos cilvēka stāvokļus, kas piepilda dzejnieku, komponistu, literātu un mīlnieku. Emozione (emocijas), Desiderio (ilgas) un Passione (kaislība) kopā veido pildspalvu dzimtas triumvirātu, kas izsaka mūsu domas un visspēcīgākās sajūtas.

Desiderio atspoguļo dziļas vēlmes, tiekšanās, kuras ir vīrietim vai sievietei attiecībā uz mērķa sasniegšanu, vai arī dedzība uz to. Tā var būt vajadzība pēc noteiktas funkcijas vai lomas izpildīšanas, vai arī sapņa īstenošanas. Tas ir visvarenākais spēks - dzinējspēks diženai mākslai, varoņdarbiem, titāniskai piepūlei. Bet tas arī ir personīgs, iekšējais dzinējspēks, kas slāpst pēc piepildījuma vai apmierinātības. Kad tas tek no muzikanta prāta, viņš ir spējīgs uzrakstīt notis episkai simfonijai vai skumīgai balādei. Citam tā ir mīlestības vēstule, kas dedzinās lapaspusi, vai arī dzejolis, kas būs atslēga uz lasītāja sirdi.

Iemiesot to visu pildspalvā bija uzdevums, kas rezultātā radīja rakstāmpiederumu sēriju – noslēpumainības caurstrāvotu, jo ir neiespējams izskaidrot patieso ilgu spēku. Rakstāmpiederumi Desiderio ir izgatavoti no divkrāsu perlamutra sveķa, lietotājas var izvēlēties starp šādām kombinācijām: sarkana un melna, pelēka un tumši zila, bēša un brūna krāsa, ar sudraba apdari un filigrāni izgriezto 18 karātu zelta spalvaskātu. Nav divu vienādu pildspalvu, līdzīgi kā visas vēlēšanās ir unikālas, tā arī materiālam, kas veido katru vāciņu un korpusu ir sava unikālā ievītā forma.

Montegrappa paraksts astoņstūra formā akcentē virsotni, bet lodīte - pildspalvas galu un klipsi, smalka līnija apkārt vāciņam ir nokrāsota tā, lai kontrastētu ar korpusu. Pēc vāciņa noņemšanas uz rezervuāra vai rollerpildspalva parādās arī otrā krāsa.

Ilgas sasniedz savu piepildījumu līdz ar četru rakstāmpiederumu izvēli. Desiderio piedāvā tintes pildspalvu ar abām uzpildes formām – kartridžu vai rezervuāru, rollerpildspalvu un mehānisko zīmuli. Katra eksistē tādēļ, lai izpaustu Jūsu ilgas un tieksmes.