Montegrappa, ISCI73SM, Limited Edition, Cigar, Rakstāmspalva

€ 2499.00     € 999,00

Pirkt

Apraksts

Speciālais piedāvājums – 01.12.2018. – 28.02.2019.

   

Izgatavots īpašā “Tobacco” celuloīdā, kas ir vieno no 24 toņiem, ar kuru Montegrappa var lepoties no saviem arhīviems, cigāra pildspalva atgādina reālisma tēmu. Šāds tonis tika izvēlēta tādēļ, ka tā ir ir īpaša kombinācija gaiši brūnā krāsa ar viegli pārejošām svītrām, kas līdzinās organiskās tabakas lapām.

Tās forma ir maldinoši vienkārša, tieši tāpat kā cigārs, no ārpuses izrotāta ar dārgmetālu joslu, kur ir iegravēts zīmols un dibināšanas gads. Lai saglabātu formu, Cigāra pildspalvai nav kabatas klipša. Lieluma ziņā  šī ir perfekta replika īstajam cigāram, kas ir īpaši klaisisks modelis ko sauc par “ Laguito n.2”, kura izmērs ir 152mm garš un 15.08 mm diamtetrā.

Tāpat kā īstajam cigāram pildspalvai gals ir apaļš -  “uzsit” un ieslēdzās. Un smēķēšanai līdzīgu pieredzi var izbaudīt ar pilnībā funkcionējošu palaid mehānismu, kas iznāk ārā no pildspalvas vāciņa, kad slēdzis pārslēdzas uz leju.

Montegrappa’s cigāra pildspalva tiek piedāvāta sudraba vai 18k zelta apdari un ir piejams tikai rakstāmspalva vai lodīšu pildspalva. Rakstāmspalvas atvere ir izgatavota no 18K zelta, izrotāts ar Montegrappa filigrāno rakstu. Produkts ir limitēts ar tradicionālajiem Montegrappa numuriem: 888 rakstāmspalvas un 888 lodīšu pildspalvas no sudraba un 88 no katra  veida no 18K zelta. Visas cigāra pildspalvas ir ievietotas īpašā iepakojumā – tabakas lapas formā.