Frederique Constant, FC-718NWM4H6, Manufacture, Worldtimer, Rokas pulkstenis

€ 3999.00     € 2.999,00

Pirkt

Apraksts

Speciālais piedāvājums – 01.03.2019. – 31.05.2019.

 

Šveices pulksteņu kompānija Frederique Constant, kas pazīstama ar saviem sarežģītajiem klasiskajiem pulksteņiem par saprātīgām cenām, ir sasniegusi jaunu līmeni, izveidojot Worldtimer Manufacture modeli. Worldtimer ražošana joprojām ir viena no veiksmīgākajām Frederique Constant kolekcijām, un kompānijas dizaineri vēlējās izstrādāt jaunu šo iespaidīgo pulksteņu versiju. Šobrīd, pēc daudziem mēnešiem smaga darba, Frederique Constant priecīgi iepazīstināt ar jauno Worldtimer Navy Blue modeli.

Šis jaunais pulkstenis iemieso perfektu savienojumu ar perfektām ražošanas metodēm un lielisku dizainu.
FC dizaineris ir izveidojis šo pulksteni tiem, kas daudz ceļo un vajag izsmalcinātu un ļoti ērtu rokas pavadoni. Šis pulkstenis ir ne tikai ideāli piemērots, tas būs ideāls un neaizstājams pavadonis darījumu braucienos.

Modelis ir aprīkots ar fabrikas automātisko kalibru FC-718 ar 26 akmeņiem un 42 stundu jaudu, kas pilnībā izveidota rūpnīcā Plan-lez-Ouat, Ženēvā. Šī pulksteņa tehnoloģiskā unikalitāte ir tā, ka piekļuve visām funkcijām ir viegli sasniedzama ar kronīša palīdzību, un uz modeļa gludās virsmas nav nevienas papildu pogas.

Viegli lietojamo funkciju Worldtimer var aktivizēt, izvēloties vēlamo pilsētu un ievietojot tās nosaukumu pulksten 12:00. Pēc iekšējo disku sinhronizācijas jūs precīzi zināsiet, cik daudz laika ir lielākās pasaules pilsētās. Turklāt diski parāda diennakts laiku: balts disks norāda dienu, zils - nakti. Pulksten 6:00 pozīcija ir datuma indikators.

Worldtimer atšķirīgās kolekcijas īpatnības ir elegants, tumši zilā ciparnīca un neticami detalizēta antracīta pelēka pasaules karte tā centrā. Sudraba stundu un minūšu rādītāji ir daļēji luminiscēti. Modelis, kas ir ūdensnecaurlaidīgs līdz 50 metru dziļumam, ir aprīkots ar spīdīgu, trīsdaļīgu nerūsējošā tērauda korpusu ar izliektu safīra stiklu un caurspīdīgu aizmugurējo vāciņu. Šo krāšņo pulksteņa siksniņa ir izgatavota no zilās aligatora ādas ar cauršūtiem krēmīgas krāsas diegiem un nerūsējošā tērauda sprādzi, tos pārdod greznā koka dāvanu kastē.

Ko jūs varat dot personai, kurai ir viss? Protams - "laiku".

 

 


Citas preces šim zīmolam