Casio, PRG-650-1ER, ProTrek, Rokas pulkstenis

€ 469,00

Pirkt

Apraksts

TEHNISKIE RAKSTUROJUMI CASIO PRG-650-1ER
 
Dubults LED apgaismojums (ILLUMINATOR): Vienas pogas nospiešana nodrošina ciparu displeja un pārejās ciparnīcas apgaismojumu, kas maksimāli atvieglo informācijas nolasīšanu.
Aukstumizturība (-10 °C): Pulksteņa modulis ir paredzēts darbībai ļoti zemās temperatūrās.
Saules baterija: Akumulējot gaismas enerģiju, saules baterija nodrošina barošanu pulksteņa darbībai.
Neona displejs: Speciāls pārklājums nodrošina ilgstošu apgaismojumu tumsā, pat pēc īslaicīgas atrašanas gaismā.
Barometrs (260 / 1.100 hPa): Īpašs sensors mēra atmosfēras spiedienu (mērījumu diapazons 260/1100 hPa, kur 1 hPa = 0,75 mm dzīvsudraba stabiņa vai 1 mm dzīvsudraba stabiņa. = 1,333 hPa) un rāda ekrānā iegūto mērījuma rezultātu simbola formā. Tas ļauj prognozēt laika apstākļu maiņu.
Termometrs (-10°C / +60°C): Sensors mēra apkārtējās vides temperatūru vietā, kur atrodas pulkstenis, un rāda rezultātu Celsija grādos (-10°C /+60°C).
Altimetra atmiņas dati: Pulksteņā atmiņā atkarībā no modeļa var tikt saglabāti un pēc tam tam jebkurā laikā aplūkoti līdz pat 40 ierakstiem. Katrs ieraksts sastāv no rezultāta, datuma un laika. Papildus atsevišķam augstuma mērijumam tiek saglabāts arī maksimālais un minimālais augstums.
Digitālais kompass: Ar iebūvēta virziena sensora palīdzību tiek noteikts ziemeļu magnētiskais pols.
Altimetrs - 10000 m: Ar iebūvēta barometra sensora palīdzību tiek mērīts atmosfēras spiediens, kas tiek pārrēķināts relatīvajā augstumā. Maksimālais augstums, ko iespējams aprēķināt - 10 000 m.
Augstuma izmaiņu grafiks: Augstuma izmaiņu grafiks skaita metrus, cik esat uzkāpuši noteiktā laika periodā. Tādējādi Jūs uzreiz varat uzzināt kopējo augstumu, ko esat veikuši atsevišķā ceļa posmā.
Pasaules laiks: Nodrošina tekošā laika rādījumus dažādās pilsētās un noteiktos pasaules reģionos.
Hronometrs (1/100 sek. - 24 stundas): Precīzs pagājušā laika mērījums ar pogas nospiešanu. Pagājušais, finiša un distances laiks tiek mērīts ar precizitāti līdz 1/100 sek. daļai. Maksimālais mērījuma laiks — 24 stundas.
Atpakaļ atskaites taimeris 1/1 sek. - 1 st.: Hronometrs, kas darbojas atpakaļ atskaitē: atskaites beigās (0 min., 0 sek.) atskan 10 sekunžu ilgs signāls.
5 dienu signāls: Ikdienas signāls atgādina par aktuālām lietām un veicamiem darbiem noteiktajā laikā. Tāpat katras stundas beigās, var uzstādīt signālu, kuru iespējams izslēgt. Šīm modelim ir 5 signāli, kas ir īpaši ērti lai atgādinātu par regulārām lietām un tikšanām.
Automātiska rādītāju korekcija: Automātiskās rādītāju korekcijas funkcija katru stundu pārbauda pulksteņa rādītāju sākumpozīciju un nepieciešamības gadījumā to koriģē - piemēram, ja rādītāji nobīdījušies trieciena vai magnētiskā lauka iedarbības rezultātā.
Pogu skaņas ieslēgšana/izslēgšana: Pogu skaņas var tikt izslēgtas. Tas neietekmē modinātāja un taimera skanēšanu.
Pulksteņa rādītāju pārbīdīšanas funkcija: Nospiežot pulksteņa pogu, iespējams pārbīdīt rādītājus tā, lai ir pārskatāma informācija mazajos ekrānos, piemēram, datums vai hronometra rādījums.
Ieskrūvējams, bloķējams kronītis    
Smart Access tehnoloģija: Ar Smart Access sistēmas palīdzību pulksteni iespējams ātri un intuitīvi uzstādīt. Izvelkot un grozot elektronisko kronīti, var darboties ar hronometru, taimeri, modinātāju vai pasaules laiku.
Automātiskais kalendārs: Automātiski nosaka mēnešu un gadu garumus.
12 un 24 stundu laika formāts: Laiks tiek attēlots12 vai 24 stundu formātā.
Minerālstikls: Ciets stikliņš, izturīgs pret skrāpējumiem.
Korpuss no polimēra materiāla    
Siksniņa no polimēra materiāla: Šis materiāls izceļas ar īpašu izturību un elastību.
Sprādze Buckle    
Baterijas enerģijas līmeņa indikators: Rāda baterijas uzlādes līmeni.
Ūdensizturība (10 bar/100m): Pulksteni var lietot peldoties un snorkelēšanas laikā. Iztur ūdens spiedienu līdz 10 bar/100 m. Šīs cipars nozīmē atmosfēras spiedienu, ko iztur pulkstenis saskaņā ar ūdensizturības testu (ISO 2281), nevis iespējamo niršanas dziļumu.
Izmēri: 51,6  x 51,5  x 13,4 mm

Citas preces šim zīmolam