Casio, PRG-330-1ER, ProTrek, Rokas pulkstenis

€ 289,00

Pirkt

Apraksts

Saules enerģijas sistēma: Pulksteņa barošanu nodrošina neatkarīgas saules baterijas, kas respektē vidi. Atlikušo saules enerģiju uzglabā akumulatorā.
Pilnībā automātiska LED gaisma: Ar elektroluminiscentu (EL) paneli viss disks iedegas, lai to varētu viegli nolasīt. Automātiskā gaismas funkcija aktivizē EL apgaismojumu ikreiz, kad noliecat pulksteni uz seju.
Izturīga pret zemu temperatūru (-10 ° C): Pat šīs temperatūras zemākas par -10 ° C neietekmē šo pulksteni.
Digitālais kompass: Iebūvēts virziena sensors detektē magnētisko ziemeļu virzienā.
Barometrs (260 / 1,100 hPa): Īpašs sensors mēra atmosfēras spiedienu (mērīšanas diapazons: 260 / 1,100 hPa) un parāda to simbolu ekrānā. Tas ļauj ātri noteikt laikapstākļu tendences.
Termometrs (-10 ° C / +60 ° C): Pulkstenim ir sensors, kas mēra apkārtējās vides temperatūru un paraugu grādos pēc Celsija (-10 ° C / + 60 ° C).
Stopwatch function - 1/10 sec - 1.000 hours: Elapsed time, split time and final time are measured with 1/10-sec accuracy. The watch can measure times of up to 1000 hours.
5 dienas trauksmes signāli: Ikdienas trauksme atgādina jums par atkārtojošiem notikumiem ar skaņas signālu iestatīšanas brīdī. Šajā modelī ir 5 neatkarīgi trauksmes signāli, lai atvieglotu svarīgu tikšanos atgādinājumus.
Tiklīdz iestatīts, automātiskais kalendārs vienmēr norāda pareizo datumu.
12/24 stundu laika skaitīšana: Laiku var parādīt 12 stundu vai 24 stundu formātā.
Minerālais stikls: Cietais minerāls kristāls pasargā pulksteni no ārējiem bojājumiem.
Poga signāli ieslēgta / izslēgta: Pogas toņus režīma pogas lietošanai var izslēgt. Tas nozīmē, ka, pārslēdzoties no vienas funkcijas uz otru, pulkstenis vairs nepāriet pīkst. Iepriekš iestatītais trauksmes signāls vai atpakaļskaitīšanas taimeri paliek aktīvi, kad pogas toņi ir deaktivizēti.
Altimetrs 10.000 m: Spiediena sensors nosaka izmaiņas atmosfēras spiedienā un pārveido šos datus augstuma rādītājos līdz 10 000 m.
Pieaugums augstumā: Augstuma pieaugums summē visus skaitītājus, par kuriem esat sasniedzis sesiju, lai jūs īsumā redzētu kopējo kāpumu ceļojumā.
Pasaules laiks iezīme: Pasaules laika funkcija parāda laiku 29 laika joslās un lielākajās pilsētās visā pasaulē.
56 x 47,1 x 12,7 мм

Citas preces šim zīmolam