Casio, GWN-Q1000-7AER, G-SHOCK, Rokas pulkstenis

€ 1199.00     € 599,00

Pirkt

Apraksts

Speciālais piedāvājums – 01.12.2018. – 28.02.2019.

 

 

 TEHNISKIE RAKSTUROJUMI CASIO GWN-Q1000-7AER

Dubults apgaismojums: Nospiežot pogu, tiek apgaismots digitālais displejs un analogā ciparnīca, kas maksimāli atvieglo informācijas nolasīšanu.

Triecienizturība: Konstrukcija, kas pasargā no triecieniem un vibrācijām.

Aizardzība pret koroziju: Visas pulksteņa detaļas, kam ir kontakts ar apkārtējo vidi, tiek speciāli apstrādātas pret rūsu un koroziju.

Saules baterija: Akumulējot gaismas enerģiju, saules baterija nodrošina barošanu pulksteņa darbībai.

Radio signāla uztveršana: (Eiropa, ASV, Japāna, Ķīna)    Iebūvēts uztvērējs nodrošina precīza laika rādījumu gandrīz visas Eiropas teritorijā, ASV, Japānā un Ķīnā. Pulksteņi var uztvert DCF, MSF, WWVB, JJY UN BPC signālus.

Neona displejs: Speciāls pārklājums nodrošina ilgstošu apgaismojumu tumsā, pat pēc īslaicīgas atrašanas gaismā.

Barometrs (260 / 1.100 hPa): Īpašs sensors mēra atmosfēras spiedienu (mērījumu diapazons 260/1100 hPa, kur 1 hPa = 0,75 mm dzīvsudraba stabiņa vai 1 mm dzīvsudraba stabiņa. = 1,333 hPa) un rāda ekrānā iegūto mērījuma rezultātu simbola formā. Tas ļauj prognozēt laika apstākļu maiņu.

Termometrs (-10°C / +60°C): Sensors mēra apkārtējās vides temperatūru vietā, kur atrodas pulkstenis, un rāda rezultātu Celsija grādos (-10°C /+60°C).

Digitālais kompass: Ar iebūvēta virziena sensora palīdzību tiek noteikts ziemeļu magnētiskais pols.

Altimetrs 10 000 m: Ar iebūvēta barometra sensora palīdzību tiek mērīts atmosfēras spiediens, kas tiek pārrēķināts relatīvajā augstumā. Maksimālais augstums, ko iespējams aprēķināt - 10 000 m.

Plūdmaiņu indikators: Ievadot paisuma maksimuma laiku noteiktai atrašanās vietai, pulkstenis rādīs šīs atrašanās vietas plūdmaiņu fāzes jebkurā izvēlētā datumā.Dziļuma mērītājs - līdz 50m: Pulkstenī iebūvētais spiediena sensors mēra ūdens spiedienu, kas automātiski tiek pārrēķināts dziļuma vienībās un attēlots pulksteņa ekrānā. Maksimālais uzrādāmais dziļums – 50 metri.

Saullēkta un saulrieta laika rādījums: Saullēkta un saulrieta dati tiek attēloti ekrānā, pamatojoties uz ievadītajām platuma un garuma koordinātēm jūsu pašreizējā atrašanās vietā.

Pasaules laiks: Nodrošina tekošā laika rādījumus dažādās pilsētās un noteiktos pasaules reģionos.Hronometrs (1/100 sek. - 24 stundas): Precīzs pagājušā laika mērījums ar pogas nospiešanu. Laiks tiek mērīts ar precizitāti līdz 1/100 sek. daļai. Maksimālais mērījuma laiks - 24 stundas.

Atpakaļ atskaites taimeris: 1/1 min. - 1 stunda.    Hronometrs, kas darbojas atpakaļ atskaitē: atskaites beigās (0 min., 0 sek.) atskan 10 sekunžu ilgs signāls.

5 ikdienas signāli, signāls katru stundu: Ikdienas signāls atgādina par aktuālām lietām un veicamiem darbiem noteiktajā laikā. Tāpat katras stundas beigās, var uzstādīt signālu, kuru iespējams izslēgt. Šīm modelim ir 5 signāli, kas ir īpaši ērti lai atgādinātu par regulārām lietām un tikšanām.

Automātiska rādītāju korekcija: Automātiskās rādītāju korekcijas funkcija katru stundu pārbauda pulksteņa rādītāju sākumpozīciju un nepieciešamības gadījumā to koriģē - piemēram, ja rādītāji nobīdījušies trieciena vai magnētiskā lauka iedarbības rezultātā.Pogu skaņas ieslēgšana/izslēgšana: Pogu skaņas var tikt izslēgtas. Tas neietekmē modinātāja un taimera skanēšanu.Pulksteņa rādītāju pārbīdīšanas funkcija: Nospiežot pulksteņa pogu, iespējams pārbīdīt rādītājus tā, lai ir pārskatāma informācija mazajos ekrānos, piemēram, datums vai hronometra rādījums.

Smart Access tehnoloģija: Ar Smart Access sistēmas palīdzību pulksteni iespējams ātri un intuitīvi uzstādīt. Izvelkot un grozot elektronisko kronīti, var darboties ar hronometru, taimeri, modinātāju vai pasaules laiku.

Ieskrūvējams un fiksējams kronītis:  Automātiskais kalendārs: Automātiski nosaka dažāda garuma mēnešus un garos gadus.

12 un 24 stundu laika formāts: Laiks tiek attēlots 12 vai 24 stundu laika formātā.

Safīra stikls: Mākslīgs safīrs, kas tiek izmantots stikla vietā: piesķir virsmai caurspīdīgumu un pasargā to no skrāpējumiem.

Korpuss no polimēra un oglekļa materiāla: Polimēra materiāls izceļas ar augstu elastību un izturību. Oglekļa materiāls ir sevišķi ciets un izturīgs. Abu materiālu apvienojums padara pulksteņa korpusu īpaši noturīgu pret ārējiem bojājumiem un nodrošina pulkstenim papildu drošību un ilgmūžību.

Siksniņa no polimēra materiāla: Šis materiāls izceļas ar īpašu izturību un elastību.

Sprādze Buckle

Baterijas enerģijas līmeņa indikators  

Ūdensizturība (20 bar/200m): Pulksteni var lietot peldoties vai niršanas laikā bez speciālā aprīkojuma (akvalanga): free diving. Iztur ūdens spiedienu līdz 20 bar/200 m. Šis cipars nozīmē atmosfēras spiedienu, ko iztur pulkstenis saskaņā ar ūdensizturības testu (ISO 2281), nevis iespējamo niršanas dziļumu.

Izmērs: 48 х 57,3 x 17 mm