Casio, GST-B100D-1A9ER, G-SHOCK, Rokas pulkstenis

€ 539,00

Pirkt

Apraksts

Bluetooth® Smart: Šī ir enerģiju taupoša tehnoloģija, kas ar vienu pogas nospiešanu ļauj pulkstenim izveidot bezvadu pieslēgumu viedtālrunim, pārsūtīt datus un piekļūt vajadzīgajām funkcijām.
LED apgaismojums: Ekrāna apgaismojumu nodrošina gaismas diodes.
Triecienizturība: Konstrukcija, kas pasargā no triecieniem un vibrācijām.
Izturība pret vibrāciju: Pulksteņa modulis aprīkots ar alphaGEL elementiem, kas to papildus pasargā no triecieniem un vibrācijas. alphaGEL ir elastīga silikona kārta ar amortizējošu efektu.
Saules baterija: Akumulējot gaismas enerģiju, saules baterija nodrošina barošanu pulksteņa darbībai.
Viedtālruņa laiks: Ikreiz, kad pulkstenis tiek savienots ar viedtālruni, automātiski tiek pārbaudīts un nepieciešamības gadījumā koriģēts tekošais laiks.
Neona displejs: Speciāls pārklājums nodrošina ilgstošu apgaismojumu tumsā, pat pēc īslaicīgas atrašanas gaismā.
Pasaules laiks: Nodrošina tekošā laika rādījumus dažādās pilsētās un noteiktos pasaules reģionos.
Dubultais laiks: Tekošā laika rādījums vienlaikus divās laika joslās.
Nedēļas dienas un datuma rādījums: Vienlaicīgi redzams datuma un nedēļas dienas rādījums.
Hronometrs - 24 stundas: Precīzs pagājušā laika mērījums ar pogas nospiešanu. Laiks tiek mērīts ar precizitāti līdz 1 sekundei. Maksimālais mērījuma laiks — 24 stundas.
Taimeris 1/1 sek. - 24 stundas: Hronometrs, kas darbojas atpakaļ atskaitē: atskaites beigās (0 min., 0 sek.) atskan 10 sekunžu ilgs signāls. Uzstādīšanas diapazons: no 1 sekundes līdz 24 stundām.
Ikdienas un stundas sākuma atzīmes signāls: Ikdienas signāls skan katru dienu noteiktajā laikā. Stundas sākuma signāla funkcija nodrošina signāla skanēšanu katras stundas sākumā.
Bloķējams kronītis    
Smart Access tehnoloģija: Ar Smart Access sistēmas palīdzību pulksteni iespējams ātri un intuitīvi uzstādīt. Izvelkot un grozot elektronisko kronīti, var darboties ar hronometru, taimeri, modinātāju vai pasaules laiku.
Tālruņa meklēšanas funkcija: Ja viedtālrunis nolikts vietā, kur vairs nevarat to atrast, nospiediet pulksteņa pogu un tālrunī atskanēs skaņas signāls.
Automātiskais kalendārs: Automātiski nosaka mēnešu un gadu garumus.
12 un 24 stundu laika formāts: Laiks tiek attēlots12 vai 24 stundu laika formātā.
Minerālstikls: Ciets stikliņš, izturīgs pret skrāpējumiem.
Nerūsējoša tērauda un polimēra materiāla korpuss    
Nerūsējoša tērauda aproce: Droša, izturīga un eleganta aproce no nerūsējoša tērauda, kas piešķir pulkstenim klasisku izskatu.
Drošības aizslēgs: Īpašs drošības slēdzis, kas neļauj siksniņai nejauši atsprādzēties.
Ūdensizturība (20 bar/200m): Pulksteni var lietot peldoties vai niršanas laikā bez speciālā aprīkojuma (akvalanga): free diving. Iztur ūdens spiedienu līdz 20 bar/200 m. Šis cipars nozīmē atmosfēras spiedienu, ko iztur pulkstenis saskaņā ar ūdensizturības testu (ISO 2281), nevis iespējamo niršanas dziļumu.
Izmērs: 58,1  х 53,8  x 14,1 mm