Casio, GA-110RG-1AER, G-SHOCK, Rokas pulkstenis

€ 199,00

Pirkt

Apraksts

Funkcijas

Automātisks LED apgaismojums: Gaismas diodes nodrošina displeja apgaismojumu. Pulkstenim ir automātiska apgaismojuma funkcija, kad Jūs noliecat pulksteni tuvāk sejai – ieslēdzas apgaismojums.

Triecienizturība: Triecienizturīga konstrukcija pasargā no sitieniem un vibrācijas

Izturība pret magnētiskā lauka iedarbību: Pulkstenim ir aizsardzība no magnētiskā lauka iedarbības.

Pasaules laika funkcija: Tekošā laika atspoguļošana galvenajās pilsētās un konkrētos pasaules apgabalos.

Sekunžu mērītāja funkcija - 1/1000 sek. – 100 stundas: Pagājušais laiks tiek izmērīts ar precizitāti līdz sekundes tūkstošdaļai. Skaņu signāls apstiprina sekunžu mērītāja sākumu vai apstāšanos. Maksimālais mērījumu laiks sastāda 100 stundas.

Taimeris – 1/1 min. – 24 stundas (ar automātisku atkārtošanos): Precizitātes cienītājiem: atpakaļskaitīšanas taimeris atgādinās Jums par tekošajiem vai īpašajiem notikumiem, noteiktajā laikā skanot skaņu signālam. Var iestatīt laiku iepriekš – sākot ar 1 minūti līdz pat 24 stundām. Vēlāk pulkstenis var sākt automātisku atpakaļskaitīšanu uzstādītājā laikā. Ideāls risinājums cilvēkiem, kuriem katru dienu ir jālieto zāles vai jāveic periodiski vingrinājumi (treniņi).

5 ikdienas modinātāji: Modinātājs atgādinās Jums ar skaņu signāliem par notikumiem, kas atkārtojas. Jūs varat aktivizēt ikstundas signālu, kas paziņo par katru pilno stundu. Šim modelim ir 5 neatkarīgi modinātāji, kas paziņo par svarīgām tikšanām.

Modinātāja atkārtojuma funkcija. Katru reizi, kad Jūs izslēdzat skaņu signālu, tas skanēs atkārtoti pēc dažām minūtēm.
Ātruma atspoguļošana: Var izskaitīt vidējo noietā maršruta ātrumu. Vienkārši uzstādiet attālumu uz sākumu un nospiediet sekunžu mērītāju, kad esat sasnieguši galamērķi – tiks atspoguļots vidējais ātrums.
Automātiskais kalendārs: Pēc uzstādīšanas automātiskais kalendārs vienmēr attēlo precīzo datumu.

12/24-stundu laika attēlošana: Laika attēlošana ir iespējama 12-stundu vai arī 24-stundu formātā.

Minerālais stikls: Izturīgs pret skrāpējumiem minerālais stikls pasargā pulksteni no bojājumiem.

Korpuss no polimēra plastikas.

Siksniņa no polimēra materiāla: Pateicoties savai ārkārtējai izturībai un elastīgumam dabīgais polimēra materiāls ir ideāli piemērots siksniņas izgatavošanai.

2 gadi – 1 akumulators: Akumulators nodrošina pulksteni ar pietiekamu enerģijas rezervi apmēram uz diviem gadiem.
Ūdensnecaurlaidība (20 bar): Ideāli piemērots nirstot bez akvalanga: pulkstenis ir ūdensnecaurlaidīgs līdz 20 Bar/200 metru dziļumā. Metru nozīme neattiecas uz niršanas dziļumu, bet attiecas uz atmosfēras spiedienu, kurš izmantots pārbaudot ūdensnecaurlaidību. (ISO 2281)
Precizitāte: +/- 15 sek. mēnesī
Baterijas tips: CR1220
Izmēri: 55,0mm x 51,2mm x 16,9mm (P x A x Dz)
Svars: 72,0 g.