Casio, GA-100GBX-1A4ER, G-SHOCK, Rokas pulkstenis

€ 149,00

Pirkt

Apraksts

TEHNISKIE RAKSTUROJUMI CASIO GA-100GBX-1A4ER
 
Gaismas diožu automātiskais apgaismojums: Gaismas diode apgaismo pulksteņa displeju. Pagriežot pulksteni sejas virzienā, apgaismojums ieslēdzas automātiski, pateicoties "autoapgaismojuma" funkcijai.
Triecienizturība: Konstrukcija, kas pasargā no triecieniem un vibrācijām.
Izturība pret magnētisko lauku iedarbību: Pulksteņa korpuss ir projektēts tā, lai pulkstenis būtu pilnībā pasargāts no ārēju magnētisko lauku iedarbības.
Pasaules laiks: Nodrošina tekošā laika rādījumus dažādās pilsētās un noteiktos pasaules reģionos.
Hronometrs (1/1000 - 100 stundas): Precīzs laika mērījums ar pogas nospiešanu. Pagājušais, finiša laiks un atsevišķas distances laiks tiek mērīts ar precizitāti līdz 1/1000 sek. daļai. Maksimālais mērījuma laiks - 100 stundas.
Atpakaļ atskaites taimeris (1/1 min. - 24h; automātiskais atkārtojums): Hronometrs, kas darbojas atpakaļ atskaitē: atskaites beigās (0 min., 0 sek.) atskan 10 sekunžu signāls.
5 ikdienas signāli, signāls katru stundu: Ikdienas signāls atgādina par aktuālām lietām un veicamiem darbiem noteiktajā laikā. Tāpat katras stundas beigās, var uzstādīt signālu, kuru iespējams izslēgt. Šīm modelim ir 5 signāli, kas ir īpaši ērti lai atgādinātu par regulārām lietām un tikšanām.
Signāla atkārtošanas funkcija: Signāls atkārtojas dažas minūtes pēc apstāšanās.
Vidējais ātrums: Iespējams aprēķināt vidējo ātrumu, ar kuru veikta distance. Uzsākot ceļu, ievadiet attālumu; kad ceļš pabeigts, nospiediet pogu, lai apturētu mērījumu. Pulkstenis aprēķinās un parādīs vidējo ātrumu.
Automātiskais kalendārs: Automātiski nosaka mēnešu un gadu garumus.
12 un 24 stundu laika formāts: Laiks tiek attēlots 12 vai 24 stundu laika formātā.
Minerālstikls: Ciets stikliņš, izturīgs pret skrāpējumiem.
Korpuss no polimēra materiāla    
Siksniņa no polimēra materiāla: Šis materiāls izceļas ar īpašu izturību un elastību.
Sprādze Buckle    
2 gadi ar 1 bateriju: Šī baterija nodrošinās visu funkciju darbību 2 gadu laikā, ievērojot normālas ekspluatācijas noteikumus.
Ūdensizturība (20 bar/200m): Pulksteni var lietot peldoties vai niršanas laikā bez speciālā aprīkojuma (akvalanga): free diving. Iztur ūdens spiedienu līdz 20 bar/200 m. Šīs cipars nozīmē atmosfēras spiedienu, ko iztur pulkstenis saskaņā ar ūdensizturības testu (ISO 2281), nevis iespējamo niršanas dziļumu.
Izmēri: 55 х 51,2 x 16,90 mm