Casio, GA-100CG-2AER, G-SHOCK, Rokas pulkstenis

€ 199.00     € 119,40

Pirkt

Apraksts

Atlaide 40% - 19.03.2019. – 31.05.2019. 

   
 
TEHNISKIE RAKSTUROJUMI CASIO GA-100CG-2AER
 
Gaismas diožu automātiskais apgaismojums: Gaismas diode apgaismo pulksteņa displeju. Pagriežot pulksteni sejas virzienā, apgaismojums ieslēdzas automātiski, pateicoties "autoapgaismojuma" funkcijai.
Triecienizturība: Konstrukcija, kas pasargā no triecieniem un vibrācijām.
Izturība pret magnētisko lauku iedarbību: Pulksteņa korpuss ir projektēts tā, lai pulkstenis būtu pilnībā pasargāts no ārēju magnētisko lauku iedarbības.
Pasaules laiks: Nodrošina tekošā laika rādījumus dažādās pilsētās un noteiktos pasaules reģionos.
Hronometrs (1/1000 - 100 stundas): Precīzs pagājušā laika mērījums ar pogas nospiešanu. Pagājušais un finiša laiks, distances laiks tiek mērīts ar precizitāti līdz 1/1000 sek. daļai. Maksimālais mērījuma laiks - 100 stundas.
Atpakaļ atskaites taimeris ar atkārtošanu (1/1 min. - 24 stundas): Sasniedzot 0 min., 0 sek., pēc tam, kad atskan signāls, taimeris automātiski atgriežas pie uzstādīta laika un uzsāk atskaiti no jauna. Minētā funkcija ir īpaši noderīga cilvēkiem, kuriem nepieciešams regulāri lietot medicīnas preparātus (piem. katru pusstundu).
5 ikdienas signāli, signāls katru stundu: Ikdienas signāls atgādina par aktuālām lietām un veicamiem darbiem noteiktajā laikā. Tāpat katras stundas beigās, var uzstādīt signālu, kuru iespējams izslēgt. Šīm modelim ir 5 signāli, kas ir īpaši ērti lai atgādinātu par regulārām lietām un tikšanām.
Signāla atkārtošanas funkcija: Signāls atkārtojas dažas sekundes pēc apstāšanās.
Vidējais ātrums: Iespējams aprēķināt noietā attāluma vidējo ātrumu. Uzsākot ceļu, ievadiet attālumu, bet, nonākot galapunktā, nospiediet hronometru - tiks parādīts vidējais ātrums.
Automātiskais kalendārs: Automātiski nosaka mēnešu un gadu garumus.
12 un 24 stundu laika formāts: Laiks tiek attēlots12 vai 24 stundu laika formātā.
Minerālstikls: Ciets stikliņš, izturīgs pret skrāpējumiem.
Korpuss no polimēra materiāla    
Siksniņa no polimēra materiāla    
2 gadi ar 1 bateriju: Šī baterija nodrošinās visu funkciju darbību 2 gadu laikā, ievērojot normālas ekspluatācijas noteikumus.
Ūdensizturība (20 bar/200m): Pulksteni var lietot peldoties vai niršanas laikā bez speciālā aprīkojuma (akvalanga): free diving. Iztur ūdens spiedienu līdz 20 bar/200 m. Šīs cipars nozīmē atmosfēras spiedienu, ko iztur pulkstenis saskaņā ar ūdensizturības testu (ISO 2281), nevis iespējamo niršanas dziļumu.
Izmēri: 55 х 51,2 х 16,9 mm