Casio, AW-591GBX-1A4ER, G-SHOCK, Rokas pulkstenis

€ 159,00

Pirkt

Apraksts

Gaismas diožu automātiskais apgaismojums: Gaismas diode apgaismo pulksteņa displeju. Pagriežot pulksteni sejas virzienā, apgaismojums ieslēdzas automātiski, pateicoties "autoapgaismojuma" funkcijai.
Triecienizturība: Triecienizturīga konstrukcija, kas aizsargā no sitieniem un vibrācijas.
Neona displejs: Speciāls pārklājums nodrošina ilgstošu apgaismojumu tumsā, pat pēc īslaicīgas atrašanās gaismā.
Pasaules laiks: Nodrošina tekošā laika rādījumu dažādās pasaules pilsētās un reģionos.
Hronometrs (1/100 - 1 st.): Precīzs pagājušā laika mērījums ar pogas nospiešanu. Pagājušais, finiša laiks un distances laiks tiek mērīts ar precizitāti līdz 1/100 sek. daļai. Maksimālais mērījuma laiks - 1 stunda.
Atpakaļ atskaites taimers ar signāla atkārtošanu (1/1 min. - 1 stunda): Sasniedzot 0 min., 0 sek., atskan signāls un taimeris automātiski atgriežas pie uzstādītā laika un uzsāk atskaiti no jauna. Šī funkcija ir īpaši noderīga cilvēkiem, kuriem nepieciešams regulāri lietot medicīnas preparātus (piem. katru pusstundu).
5 ikdienas signāli, signāls katru stundu: Ikdienas signāls atgādinās par tekošām lietām noteiktajā laikā. Tāpat var uzstādīt signālu, kas skanēs katras stundas beigās. Šim modelim ir 5 signāli, kas ir īpaši ērti, lai atgādinātu par regulārām lietām un tikšanām.
Signāla atkārtošanas funkcija: Dažas sekundes pēc apstāšanas signāls atkārtojas.
Pilnībā automātisks kalendārs: Automātiski nosaka dažāda garuma mēnešus un garos gadus.
12 un 24 stundu laika formāts: Laiks var tikt attēlots 12 vai 24 stundu formātā.
Minerālstikls: Ciets stikls, izturīgs pret skrāpējumiem.
Nerūsējoša tērauda un polimēra materiāla korpuss.    
Siksniņa no polimēra materiāla: Šis materiāls izceļas ar stiprumu un elastību.
Sprādze Buckle.    
3 gadi ar 1 bateriju: Šī baterija nodrošinās visu funkciju darbību 3 gadu laikā, ievērojot normālas ekspluatācijas noteikumus.
Ūdensizturība (20 bar/200m): Pulksteni var lietot peldoties vai niršanas laikā bez speciālā aprīkojuma (akvalanga): free diving. Iztur ūdens spiedienu līdz 20 bar/200 m. Šis cipars nozīmē atmosfēras spiedienu, ko iztur pulkstenis saskaņā ar ūdensizturības testu (ISO 2281), nevis iespējamo niršanas dziļumu.