Zīmols - Guess

Товаров пока нет.


Par zīmolu «Guess»


Brāļu Marsiano kompānijas sauklis – „Neapstājies!” – ļoti precīzi atspoguļo brenda attīstības stratēģiju. Guess brenda popularizācijai tiek izmantoti konkursi, balvas, dāvanas un daudz kas cits.

Guess – tā ir klasikas un pēdējo modes tendenču harmoniska kombinācija, kontrasts un neparedzamība, šiks un smalkums, novatoriska pieeja un izsmalcinātība. Bet galvenais – oriģinalitāte un jaunu ideju nepārtraukta ģenerācija. Guess kolekcijas nevar novecot, jo tiek visu laiku atjaunotas, un katrs pircējs var izvēlēties sev virzienu, kas ir vislabāk piemērots viņa vēlmēm.

Dress Steel” līnija – tie ir pulksteņi solīdiem, par sevi pārliecinātiem vīriešiem. Mierīgs, lakonisks dizains, maigs un valdzinošs tērauda spīdums, teicama kvalitāte un funkciju bagātība ideāli izcels spēcīga vīrieša veiksmīgumu un lietišķās īpašības.

Jebkuras kolekcijas Guess pulksteņus atšķir ārējā izskata un konstrukcijas unikalitāte. Tie tiek izgatavoti mūsdienīgā fabrikā no augstākās kvalitātes materiāliem; pulksteņos tiek izmantots japāņu mehānisms „Miyota”, bet visi akmeņi, kas izmantoti izrotāšanā – tie ir „Swarovsky” kristāli. Pie Guess grezno pulksteņu tēla strādājuši talantīgākie modes dizaineri, profesionāļi šajā jomā.

http://www.guess.eu/en/Catalog/Browse/watches/