Zīmols - Chimento


Par zīmolu «Chimento»

Mūsdienu Toskānas teritorijā, pirms divi tūkstoši pieci simti gadiem senie etruski radīja brīnišķīgus zelta rotājumus. Līdz pat šai dienai Itālija ir saglabājusi līdera pozīcijas juvelierizstrādājumu šedevru izgatavošanā. Toskānā, nelielā pilsētiņā Vičencā atrodas vairums mūsdienu juvelierizstrādājumu ražotņu.

Chimento – tā ir mūsdienu juvelieru dinastija, kura iedvesmojoties no milzīgas kaisles, cildena radošuma, kā arī tradicionālo un mūsdienu metožu savienojuma, rada īstus juvelierizstrādājumu mākslas darbus, tas padara Chimento par vienu no vadošajiem itāļu un pat pasaules zīmoliem.

Juvelierizstrādājumi Chimento saglabāja sevī senas itāļu juveliermākslas tradīcijas. To veidošanai tiek izmantots tikai un vienīgi 18-karātu zelts un augstas kvalitātes dimanti. Juvelieru kompānija Chimento izlaiž gan sieviešu, gan vīriešu daudzfunkcionālos un daudzveidīgos rotājumus, kurus var nēsāt gan ikdienā, gan svētku reizēs. Galu galā vīrieši arī vēlas nodemonstrēt nepārspējamu stilu, elegance, augsto modi un mīlestība uz detaļām.

Juvelieru kompānija Chimento speciālisti lielu uzmanību pievērš visām zīmolu raksturojošām detaļām, jo kopumā tās ietekmē veseluma veidošanos. Chimento pieliek pūles skaistu paliktņu un displeju veidošānā, kuriem ir spēcīga vizuālā ietekme.

 

http://www.chimento.it/